Bez głównej nagrody, ale z wyróżnieniem odebranym z rąk prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Grupa AVERTO z wielką satysfakcją uczestniczyła w gali Północnej Izby Gospodarczej.

Nasza firma została nominowana w kategorii „mikroprzedsiębiorstwa” w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Nagrody głównej nie udało się zdobyć, ale otrzymaliśmy wyróżnienie, które wręczył prezes Małgorzacie Marczulewskiej prezydent Piotr Krzystek.

– Obecność na gali 25-lecia Północnej Izby Gospodarczej, instytucji, którą wspieramy i która realnie działa na rzecz przedsiębiorców. Do tego nominacja i możliwość odebrania nagrody ze sceny przed audytorium składającym się z przedsiębiorców z całego regionu to dla nas wielki sukces, wyróżnienie oraz docenienie działalności grupy AVERTO w dziesiątym roku naszego funkcjonowania. Jesteśmy agencją windykacyjną oraz agencją detektywistyczną. Działamy w bardzo trudnych przypadkach i przy skomplikowanych tematach, ale zawsze przyświeca nam idea: działamy tak, by ułatwiać życie przedsiębiorcom. Cieszymy się, że zostało to docenione. Podobnie jak nasze działanie w ramach stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom, którego jesteśmy założycielami – mówi Małgorzata Marczulewska.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a Północnej Izbie Gospodarczej życzymy kolejnych 25 lat samych sukcesów!