hr

Doskonała znajomość zasad przeprowadzania windykacji pozwala nam oferować pomoc osobom zadłużonym w odzyskiwaniu lub znacznej poprawie płynności finansowej. Instrumenty restrukturyzacyjne, którymi dysponuje Averto, dają klientom komfort psychiczny i pewność, że ich pełnomocnik zadba o korzystne wyjście z najtrudniejszej sytuacji.

Wszelkie podejmowane przez nas działania projektowane są indywidualnie z uwzględnieniem możliwości majątkowo-finansowych klienta i jego sytuacji na rynku świadczonych usług. Zobowiązujemy się do wnikliwej oceny konieczności regulowania zadłużenia – jesteśmy w stanie wykryć, czy nie występują w związku z nim żadne braki formalne lub też, czy nie uległo ono przedawnieniu.

Restrukturyzacja zadłużenia

W zakres kompetencji Averto wchodzi negocjowanie formy wywiązywania się ze zobowiązań – spłaty ratalne, prolongaty, częściowe umorzenia – oraz wykupowanie długów i wskazywanie możliwości zabezpieczenia majątku. Nie podejmujemy się spraw oznaczających dla nas konflikt interesów, a mianowicie nie prowadzimy restrukturyzacji dłużników naszych klientów, ponieważ takie działanie byłoby niezgodne z etyką.