Co nas wyróżnia?

hr

Stworzyliśmy Averto jako odpowiedź na współczesne potrzeby w zakresie windykacji. Łącząc nowe spojrzenie na odzyskiwanie należności, najwyższej klasy specjalistów oraz doświadczenie, byliśmy w stanie przygotować ofertę wykraczającą poza schematy i utarte szlaki, a jednocześnie oferującą usługi o najwyższej skuteczności.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a wieloletnie doświadczenie i biegłość w nawet najbardziej zawiłych przepisach prawa pozwalają nam na wybranie optymalnej dla danego Klienta strategii działania. Jesteśmy elastyczni i nie stronimy od niekonwencjonalnego podejścia do powierzanych nam problemów.

Nasza kadra to specjaliści od najtrudniejszych negocjacji i analitycy biznesowi, dostrzegający każdą sprzyjającą Klientowi okoliczność – dzięki nim możemy zaoferować Państwu skuteczne usługi. Cechuje nas wszechstronna znajomość przepisów, które na bieżąco monitorujemy oraz wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem w obszarze finansów oraz obrotu wierzytelnościami. Umożliwia nam to skuteczne oraz szybkie rozwiązywanie nawet najbardziej zawiłych kwestii.

Jesteśmy ukierunkowani na sukces, który osiągamy dzięki determinacji, analitycznemu podejściu do sprawy oraz umiejętności zaproponowania optymalnych rozwiązań problemów powierzanych nam przez Klientów.

Pomoc przy windykacji długów
Oferteo

Nasze wartości

hr

 • SKUTECZNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

  Cechuje nas wrodzona wnikliwość, która pozwala na dogłębną analizę problemów i znajdowanie w oparciu o najdrobniejsze szczegóły odpowiednich rozwiązań. Stanowczość i determinacja w dążeniu do celu pozwalają przewidywać pozytywne rozwiązanie ogromnej większości powierzonych nam spraw. Motywacją pracowników Averto jest bowiem fakt, że nasze wynagrodzenie zależy wyłącznie od efektów naszej pracy.

   

 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna i często wymaga od nas szczególnego zachowania i postępowania. Bezpośrednie zaangażowanie pozwala nam dokonywać właściwej oceny konkretnych przypadków i dostosowywać do nich najskuteczniejsze metody działania. Jednocześnie dostosowujemy się również do oczekiwań klienta, podejmując się na jego życzenie miękkiej bądź twardej windykacji.

   

 • PRIORYTETOWOŚĆ

  Wyznajemy zasadę mówiącą, że czas to pieniądz, a naszym celem jest dbanie o Państwa pieniądze. Dlatego każda powierzona nam sprawa ma dla nas charakter priorytetowy i podejmujemy działania w celu jej zakończenia od chwili, w której do nas trafiła. Pragniemy w ten sposób zagwarantować możliwie krótkie terminy realizacji zleceń przy jednoczesnym zredukowaniu wszelkich formalności do minimum.

   

 • PARTNERSTWO

  Wierzymy, że obustronne zaufanie i pełny przepływ informacji niezbędnych do prowadzenia działań stanowią gwarancję powodzenia. Ze swojej strony zapewniamy zatem poufność powierzanych nam danych, rzetelność podczas ich analizy, uczciwość i lojalność wobec zleceniodawcy, oczekując jednocześnie uznania naszych kompetencji i pełnej współpracy w celu doprowadzenia sprawy do szczęśliwego finału.

   

 • ETYKA I POSZANOWANIE PRAWA

  Averto działa w ogólnym poszanowaniu etyki i zawsze zgodnie z literą prawa. Prowadząc czynności windykacyjne w imieniu naszych klientów, dbamy ponadto o zachowanie pozytywnego wizerunku ich firmy – dobrych relacji i dalszej współpracy z kontrahentami w takim stopniu, w jakim życzy sobie tego zleceniodawca.