Kolejne wyróżnienie dla Prezes Małgorzaty Marczulewskiej! Tym razem w prestiżowym, kobiecym plebiscycie!

Dla Grupy AVERTO rok 2020 to jeden z najbardziej pracowitych czasów w 8 letniej historii firmy! Zleceń detektywistycznych nie brakuje, pandemia koronawirusa spowodowała wzrost działań windykacyjnych, a i stowarzyszenie STOP Nieuczciwym Pracodawcom ma pełne ręce roboty. Co bardzo cieszy, nasza aktywność jest widziana przez podmioty zewnętrzne, co spowodowało, że kolejny raz w tym roku Prezes Małgorzata Marczulewska mogła odebrać bardzo cenne i prestiżowe wyróżnienie!

Prezes Małgorzata Marczulewska otrzymała wyróżnienie w kategorii „Osobowość Biznesu” w prestiżowym plebiscycie BusinessWoman & Life! Podczas gali, która odbyła się w ubiegłym tygodniu usłyszeliśmy, że nagroda to uhonorowanie za bycie liderem najwyższej jakości usług windykacyjnych i detektywistycznych. Docenione zostało także społeczne zaangażowanie naszej firmy oraz działalność znajdująca się poza standardowym obszarem naszego funkcjonowania.

– To wspaniałe wyróżnienie! Już sama nominacja była dla mnie wielką niespodzianką, bo znalazłam się w gronie kilkudziesięciu kobiet biznesu, wielkich nazwisk świata gospodarki, biznesu, ale i kultury i sztuki. Kapituła konkursowa wyróżniła nas za konsekwentną realizację działań biznesowych, przy jednoczesnym troszczeniu się o społeczny aspekt naszej pracy. To bardzo cenne, bo firmy windykacyjne mają zwykle zły wizerunek. My pokazujemy, że jesteśmy od pomagania dłużnikom wyjść z problemów, taki stawiamy sobie cel! – mówi Prezes Małgorzata Marczulewska.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Grupy AVERTO w roku 2020. Jest to czas pracowity, ale i pełen sukcesów. – Najpierw wiosną wyróżnienie od portalu oferteo.pl za najwyższą ocenę naszych usług przez klientów agencji detektywistycznych, następnie wyróżnienie w konkursie „Równa Firma” organizowanym przez Koło Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego „Biznes Innowacje Networking”, a teraz wspaniałe wyróżnienie w plebiscycie BusinessWoman & Life. Bardzo dziękujemy i obiecujemy rzetelnie pracować przez kolejne lata, by udowodnić, że podarowane nam zaufanie jest zasłużone – dodaje Prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska.