Jesteśmy lipcem w kalendarzu S.O.S Wioski Dziecięce!

Jeżeli macie w swoich domach lub biurach kalendarz fundacji S.O.S Wioski Dziecięce, to przekładając kartkę na miesiąc lipiec zobaczycie tam Prezes Małgorzatę Marczulewską w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Grupa AVERTO od wielu lat wspiera organizacje charytatywne i pozarządowe – dzielimy się z innymi naszym sukcesem. Pomagamy potrzebującym i angażujemy się w wydarzenia charytatywne, gdy tylko jest taka możliwość.

Grupie AVERTO przypadł w udziale miesiąc lipiec. Jesteśmy jedną z dwunastu firm w Polsce, która została wyróżniona przez Fundację S.O.S Wioski Dziecięce za wspieranie codziennej działalności tej jednej z największych i najprężniej działających organizacji pozarządowych w Polsce: – Zostaliśmy zaproszeni przez Panią Prezes magazynu „Buissnes Woman & Life”, pieniądze uzyskane z licytacji kalendarza i wydarzeń podczas gali inauguracyjnej przekazane były na podopiecznych fundacji. Jesteśmy firmą, która żywo angażuje się w działalność charytatywną. Cele statutowe S.O.S Wiosek Dziecięcych są mi szczególnie bliskie i nie wyobrażałam sobie, że moglibyśmy odmówić. Postanowiliśmy wziąć udział w wydarzeniu – mówi Małgorzata Marczulewska.

Efektem wsparcia przez Grupę AVERTO Fundacji S.O.S Wioski Dziecięce jest niezwykły kalendarz. Prezes Małgorzata Marczulewska wystąpiła w towarzystwie znanego dziennikarza i prezentera Macieja Kurzajewskiego: – Sesja była super! Pan Maciej to przemiły mężczyzna, z dużą klasą, bez zadęcia i wywyższania się. Wspaniały człowiek, świetnie się bawiliśmy – mówi Prezes Grupy AVERTO.

Kalendarze są jeszcze dostępne na stronie internetowej: http://businesswomanshop.pl/index.php?id_product=12&controller=product