W trzecim sezonie videocastu Grupy AVERTO zapraszamy Was na pięć krótkich wywiadów red. Michała Kaczmarka z detektyw Małgorzatą Marczulewską. Pierwsze dwa odcinki dotyczyć będą zdrad z prostytutkami oraz agencji towarzyskich w Polsce. Jak się okazuje, takie sytuacje zdarzają się w dużych miastach, a z usług „pań do towarzystwa” korzystają osoby po których nikt by się tego nie spodziewał.

Lekarze, prawnicy, przykładni mężowie – czasem dla przygody, czasem dla spełnienia fantazji, jeszcze kiedy indzie z powodu chęci odstresowania się i „szybkiego i niezobowiązującego” aktu fizycznego. Mężczyźni nadal korzystają z usług prostytutek. Tyle, że nie zawsze mówimy o Paniach stojących przy drodze, a także o Paniach ogłaszających się w Internecie, Paniach w agencjach towarzyskich czy w domowych konglomeratach, gdzie przyjmuje jednocześnie kilka kobiet.

O tym była mowa w pierwszy odcinku trzeciego sezonu VICEOCASTU DETEKTYWISTYCZNEGO GRUPY AVERTO.

– To dla małżonki jest upokarzająca sytuacja, ale paradoksalnie spotkałam się z sytuacjami, że dla klientek lepsze jest, że to prostytutki czy przypadkowe kobiety, a nie stałe romanse czy kobieta do której mąż mógłby odejść na stałe. Oczywiście wszystko jest bardzo indywidualne i kobiety najbardziej boją się o swój stan zdrowia po takich eskapadach swoich mężów – przyznaje detektyw Małgorzata Marczulewska.

– Mężczyznom często jest łatwiej iść i zapłacić, a nie przechodzić przez etap randek czy poszukiwania relacji matrymonialnych przez Internet. Dla mężczyzn spotkanie z prostytutką to tzw. „szybka akcja”. Mało tego, żonaci mężczyźni boją się nawiązywać emocjonalnych relacji z innymi kobietami, a jednocześnie to, co dostają od małżonki nie jest dla nich wystarczające – dodaje detektyw Marczulewska.

POLECAMY VIDEOCAST: