Jak informuje serwis społecznościowy Oferteo, Grupa AVERTO drugi raz otrzymała tytuł „Najlepsi” przyznawany firmom i przedsiębiorstwom, którzy otrzymują najwięcej pozytywnych rekomendacji od klientów. W kategorii „agencje detektywistyczne” Grupa AVERTO została wysoko oceniona we wszystkich miastach w Polsce. Najwyższe miejsce udało nam się zająć właśnie w Warszawie. – Stolica to ważny rynek dla naszej firmy. Jesteśmy obecni tam zarówno jako agencja detektywistyczna jak i firma windykacyjna. Wiele zleceń dotyczy spraw obyczajowych, ale specyfika rynku warszawskiego polega również na tym, że wielu klientów pyta np. O relacje gospodarcze czy o sprawdzanie kontrahentów – mówi Małgorzata Marczulewska, Prezes Grupy AVERTO.

GRUPA AVERTO #1 w Warszawie. Prezes Marczulewska: jestem bardzo dumna

Jak wyjaśnia Prezes Marczulewska zdobycie już drugi raz tytułu „Najlepsi” w serwisie Oferteo to wielki sukces i dowód na to, że agencja detektywistyczna doskonale się rozwija. – Drugie tak cenne wyróżnienie w niemal dziesięcioletniej historii Grupy AVERTO to miłe przypieczętowanie naszej ciężkiej pracy. Agencja detektywistyczna to bardzo specyficzna działalność wymagająca znajomości technik operacyjnych, ale i znajomości prawa czy psychiki człowieka. Nasza wysoka pozycja na tak trudnym rynku jak Warszawa dowodzi, że udaje nam się spełniać oczekiwania klientów. To zasługa naszego zespołu, wspaniałych i zaangażowanych ludzi – mówi Małgorzata Marczulewska.

– Nasze usługi pod względem jakości dalece wykraczają ponad standardy obowiązujące w wielu istniejących na rynku firmach. Stawiamy na rozwiązania skuteczne, ale zawsze bardzo etyczne. Zarówno w działalności windykacyjnej jak i detektywistycznej – dodaje Małgorzata Marczulewska.

Klienci w samych superlatywach o pracy Grupy AVERTO. 100% pozytywnych opinii

Wyróżnienie od portalu Oferteo.pl jest dla Grupy AVERTO wielkim sukcesem, ale Prezes Małgorzata Marczulewska podkreśla, że od prestiżowych wyróżnień ważniejsze są codzienne relacje z klientami. W opiniach na temat pracy firmy czytamy dużo ciepłych słów pod adresem działania Grupy AVERTO. Na 66 opinii wydanych w ciągu roku – wszystkie są pozytywne.

– Przyjechałam do Pani Małgosi aż z Katowic po tym jak obejrzałam jej wywiad w tv. Bardzo konkretna i kompetentna osoba. Bardzo dobrze doradza i kieruje jak trzeba postępować dla dobra sprawy. Polecam Averto z czystym sumieniem – czytamy.

– Po bezskutecznej egzekucji skierowałem sprawę do detektywów. Dłużnik jeździł autem za kilka tysięcy a prawnie nic mu nie można było zrobić. Detektywi ustalili majątek jakiego się fikcyjnie wyzbył i sprawę o cofnięcie majątku skierowałem do sądu. Oszust się zdziwił że w końcu ktoś go namierzył – dodał inny klient.

Obszar działania Grupy AVERTO:

Lubelskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Łódzkie, Podlaskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Warmińsko-mazurskie, Śląskie, Wielkopolskie, Podkarpackie, Lubuskie, Mazowieckie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie, Austria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Szwajcaria, Włochy