Kolejna „Rozmowa z detektywem” jest już dostępna w mediach społecznościowych Grupy AVERTO. Dzisiaj detektyw Małgorzata Marczulewska odpowiada na niełatwe pytanie: gdzie zaczyna się zdrada?

Jak dowiadujemy się z rozmowy z detektyw Małgorzatą Marczulewską sprawa nie jest ani łatwa, ani oczywista. Czasem do zdrady popycha nas rutyna, innym razem chęć przeżycia nowych emocji, a jeszcze w innych sytuacjach jest to efekt okazji i nagłego pożądania. Jedno jest pewne – motywy mężczyzn i kobiet znacząco się różnią.

– Zdrada bardzo często zaczyna się od nudy oraz od rutyny. Ten sam scenariusz dnia, brak ekscytacji codziennością, wówczas jedna czy druga strona zaczyna szukać odskoczni – mówi Marczulewska.

– Jeżeli ktoś zaczyna być aktywny na portalach randkowych, będąc jednocześnie w związku to jest to sygnał, że ta osoba mogła już wcześniej zdradzać. Tak nie powinno być. To przykład daleko idącej nielojalności – mówi Prezes Grupy AVERTO. – Zakładanie kont na portalach randkowych prowadzi do zdrady bardzo często, to poszukiwanie okazji. To zwykle kwestia krótkiej chwili – mówi detektyw.

Polecamy wywiad!

https://www.youtube.com/watch?v=npBrc8-wkIw&t=25s