Dla każdej firmy referencje i pozytywne opinie klientów to dowód na uznanie pracy – dla Averto relacje z klientami i współpracownikami są bardzo ważne. Zależy nam na tym by jakość usług była na najwyższym poziomie. – Averto może pochwalić się tysiącami udanych windykacji oraz setkami rozwiązanych spraw kryminalnych i detektywistycznych. Stawiamy na jakość, ale i na etykę, stąd też zachęcamy wszystkich do współpracy. Najlepszą rekomendacją jest oczywiście zawsze opinia klientów i fakt, że współpracujemy z nimi zwykle nie jeden raz, a długoterminowo – mówi Małgorzata Marczulewska, Prezes Zarządu firmy Averto.

– Firma RAPATECH przedsiębiorstwo specjalistyczne pragnie zarekomendować usługi agencji detektywistycznej AVERTO , której innowacyjny sposób działania pozwolił na odzyskanie należności od dłużnika dotychczas nieskutecznego w egzekucji. Działania agencji doprowadziły do ustalenia majątku dłużnika, do którego wcześniej nie dotarł nikt, a skuteczne działania doprowadziły do polubownego spłacenia 100% zaległości. Pragniemy szczególnie podkreślić wysoki profesjonalizm pracowników agencji , którzy potrafili dokonać tego, czego nie udało dokonać się wielu istniejącym na rynku firmom. Jesteśmy pod dużym wrażeniem zaangażowania, wiedzy i doświadczenia pracowników Agencji. Przez cały okres współpracy agencja przekazywała nam bieżące informacje o stanie sprawy, co było dla nas istotne. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi agencji AVERTO – czytamy w piśmie przygotowanym przez Rafała Komisarczyka, właściciela firmy RAPATECH.

– Ta rekomendacja jest streszczeniem celu naszych działań: zależy nam na skuteczności przy zachowaniu wysokiego poziomu profesjonalizmu. Naszym detektywom i windykatorom na co dzień przychodzi mierzyć się z wieloma bardzo trudnymi sprawami takimi jak: ukrywanie majątku, fałszerstwa czy inne sytuacje związane z niewypłacalnością. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że część sytuacji to historie losowe do których należy podejść profesjonalnie, ale i bardzo humanitarnie. Ale mamy także do czynienia z oszustwami i my jako detektywi i windykatorzy potrafimy to wykryć – mówi Małgorzata Marczulewska.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!