Gala Magnolii Biznesu była okazją do spotkania i integracji Pań zajmujących się biznesem w naszym regionie. Kolejny raz przyznano nagrody dla „Ikony biznesu” oraz innych Pań zaangażowanych społecznie, naukowo oraz kulturalnie. W wydarzeniu wzięła udział Prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska.

Gala Magnolii Biznesu to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Szczecinie. Co roku gromadzi przedstawicielki świata nauki, biznesu, kultury i samorządu.

W wydarzeniu wzięła udział Prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska. – To piękne wydarzenia, pokazujące, że kobiety w biznesie mają wielkie znaczenie i coraz lepiej sobie w nim radzą. Bardzo dziękuję za zaproszenie i nominację w jednej z kategorii. To dla mnie miłe wyróżnienie i dowód na to, że praca Grupy AVERTO i stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom nie pozostaje niezauważona, a wręcz przeciwnie. Jesteśmy obecni w świecie szczecińskiego biznesu i jest dla nas miłe, że inni to dostrzegają – mówi Prezes Marczulewska. – Gratulujemy laureatkom. To wspaniałe, pełne energii i talentu Panie, które zachwycają swoją pracą. To był bardzo inspirujący wieczór – mówi Małgorzata Marczulewska.

Organizatorkami wydarzenia były Nina Kaczmarek oraz Anita Gałek, na co dzień koordynatorki portalu Kobietowo.pl. Na portalu możecie regularnie czytać detektywistyczne felietony przygotowane przez Prezes Małgorzatę Marczulewską.