Ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu postępowań windykacyjnych to wiedza, która pozwala nam we wspieraniu nie tylko przedsiębiorców, ale i osób fizycznych. Grupa AVERTO rozpoczyna nową działalność – będziemy wspierać osoby potrzebujące pomocy w postępowaniu restrukturyzacyjnym lub postępowaniu upadłościowym. – Chcemy specjalizować się w przygotowywaniu wniosków i prowadzeniu spraw osób fizycznych, które chcą ogłosić upadłość – mówi Małgorzata Marczulewska, prezes zarządu Grupy AVERTO.

Grupa AVERTO pomoże osobom fizycznym, nieprowadzącym działalności w przygotowaniu wniosków o upadłość. Oferujemy również wsparcie w rozmowach z wierzycielami i windykatorami oraz pomoc w przygotowaniu planu oszczędnościowego dla gospodarstw domowych. Cena postępowania będzie zdecydowanie niższa niż w przypadku kancelarii finansowych zajmujących się upadłościami konsumenckimi – zaczynamy już od 1800 złotych.

– Upadłość konsumencka nie powinna być traktowana jako biznes, na którym ogromne zyski zbijają kancelarie prawne i doradztwo gospodarcze. Osoby planujące upadłość to zwykle osoby w bardzo trudnej sytuacji finansowej, które desperacko szukają pomocy. W takiej sytuacji bardzo łatwo wpaść w sidła tych, dla których optymalizacja to biznes. My traktujemy to jako rodzaj działalności wspierającej. Dekada doświadczeń AVERTO w zakresie windykacji pozwala nam kompleksowo obsłużyć nie tylko przedsiębiorców, ale i osoby fizyczne potrzebujące wsparcia w zakresie upadłości. Pomożemy w przygotowaniu wniosków oraz przeprowadzeniu klienta przez procedury – mówi Małgorzata Marczulewska.

– Z windykatorami należy rozmawiać. Nie można od nich uciekać. Dług to problem, który należy rozwiązać, a nie ściana, której nie da się obejść i nie da się przeskoczyć. W spiralę długów wkręca nas zwykle to, że staramy się uciekać od problemu i ignorujemy ścieżki pomocy. Nasze doświadczenie mówi, że z każdej sytuacji da się wyjść. Poza pomocą przy przygotowaniu wniosków upadłościowych pomożemy w rozmowach z wierzycielami. Jesteśmy gotowi także do rozmów o „domowej optymalizacji” i wskazania, gdzie można oszczędzać, by funkcjonować bardziej efektywnie – mówi Małgorzata Marczulewska.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

AVERTO – 508 222 844