Dla takich wiadomości warto pracować! Grupa AVERTO kolejny raz uzyskała tytuł „Najlepsi” na platformie Oferteo.pl. To jedna z największych platform usługowych, na których użytkownicy wymieniają się informacjami. Zostaliśmy uznani za najlepszą agencję detektywistyczną oraz windykacyjną w Szczecinie. Zdecydowały o tym opinie klientów ze stolicy Pomorza Zachodniego, ale i opinie z Koszalina, Kołobrzegu czy innych miejscowości w których prowadziliśmy sprawy w 2022 roku.

To nie jest pierwszy raz, gdy dostajemy certyfikat „Najlepsi Oferteo” – agencja detektywistyczna i windykacyjna AVERTO zdobywała go już w minionych latach za pracę w Szczecinie, ale i np. w Warszawie, gdzie również prowadzimy mnóstwo spraw.

– To dla nas motywacja do pracy i dowód na to, że ma ona sens. Satysfakcja klientów w przypadku detektywistyki i windykacji jest bardzo ważna, a dodajmy, że przychodzą do nas klienci ze skomplikowanymi tematami. To nie są zakupy w sklepie spożywczym, a ustalanie majątku dłużnika, sprawy związane ze zdradami czy odzyskiwaniem zadłużenia. W ostatnim czasie wyspecjalizowaliśmy się w walce z dzikimi lokatorami. Jest tych spraw mnóstwo i fakt, że jesteśmy skuteczni jest doceniamy przez klientów. Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie i będziemy pracować nad tym, by nadal być liderem w regionie – mówi Małgorzata Marczulewska.

Agencja windykacyjna i detektywistyczna AVERTO działa od ponad dekady obsługując przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w całej Polsce. Jesteśmy obecnie jedną z największych firm o tym charakterze w Polsce. Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie!