Prezes Małgorzata Marczulewska odebrała wyróżnienie od prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie za niesienie pomocy osobom z Ukrainy i wspieranie akcji społecznych organizowanych przez instytucję. Beneficjentami działań Izby są osoby z Ukrainy przebywające obecnie na Pomorzu Zachodnim, ale i osoby walczące o wolność swojej ojczyzny.

Jak mówi Prezes Małgorzata Marczulewska niesienie pomocy Ukrainie przez przedsiębiorców powinno być sprawą oczywistą. Wyróżnienie od Północnej Izby Gospodarczej to miły akcent i dowód na docenienie zaangażowania Grupy AVERTO.

– Pomaga się nie da splendoru, a z potrzeby serca. Sytuacja w Ukrainie jest czymś wstrząsającym. Pomoc Polaków imponuje, ale musimy być gotowi nie na sprint, a na długi maraton. Pomagamy, będziemy pomagać i namawiamy innych przedsiębiorców do pomagania. Bardzo doceniamy inicjatywy Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, której jesteśmy członkami. Dyplom to miły akcent i docenienie naszego zaangażowania – mówi Prezes Małgorzata Marczulewska.

Grupa AVERTO wspiera działania Ukrainy również poprzez działania stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom.