Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie zorganizowała kolejne spotkanie z cyklu Business Contact. Sala hotelu Radisson Blu zapełniła się w całości, a dyskusja dotyczyła tematów gospodarczych raz bezpieczeństwa. Gościem specjalnym wydarzenia był Roman Polsko, generał Wojska Polskiego, ekspert ds. militarnych i bezpieczeństwa. – Dla mnie to podwójnie ważne spotkanie. Z jednej strony ważne dlatego, że jako detektywi bardzo zwracamy uwagę na tematy związane z bezpieczeństwem, a z drugiej strony istotne jest dla nas, by być na bieżąco ze sprawami biznesowymi, ekonomicznymi i gospodarczymi. Spotkanie organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą było więc dla nas cenne jako dla detektywów i jako dla windykatorów – mówi Prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska.

W wydarzeniu wzięła udział Prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska oraz wiele firm z którymi współpracujemy w ramach Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. To już piąte spotkanie z cyklu „Business Contact”. Tym razem głównym bohaterem wydarzenia był generał Roman Polko. Legenda Wojska Polskiego, strateg, komentator, publicysta i ekspert ds. militarnych raz bezpieczeństwa.

– Spotkanie nosiło tytuł „Jak dbać o bezpieczeństwo naszych pieniędzy i gospodarki”. Było również wiele o zmianach i o tym, czy żyjemy w świecie Vuca. To było spotkanie bardzo inspirujące. Pełne ciekawych tematów, spostrzeżeń oraz sugestii jak może dalej wyglądać sytuacja w Polsce i na świecie – mówi Małgorzata Marczulewska.

– To dla nas istotne wydarzenie, bo rozmawialiśmy  biznesie, o gospodarce, ale i o zagadnieniach militarnych i kontekście bezpieczeństwa w obliczu trwającej wojny w Ukrainie. To dla nas ważne spotkanie jako dla detektywów i jako windykatorów – mówi Prezes Grupy AVERTO.

Gratulujemy pomysłu Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie!