Już 20 września dowiemy się czy Grupa AVERTO uzyska prestiżowy tytuł „Przedsiębiorca roku” w kategorii firmy do 10 pracowników. Wyniki plebiscytu ogłoszone zostaną podczas wielkiej gali zorganizowanej z okazji 25-lecia Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Nagrody przyznawane są firmom do 10, do 50 i powyżej 50 pracowników. Północna Izba Gospodarcza co roku wyróżnia przedsiębiorstwa, które pokazują dynamiczny rozwój, a jednocześnie są zaangażowane społecznie.

– Nominacja to dla nas wielkie wyróżnienie, bo wiemy, że co roku kapituła konkursowa weryfikuje dziesiątki firm. Cieszymy się, że zauważono duży rozwój Grupy AVERTO. Staramy się na bieżąco udoskonalać nasze działanie związane z detektywistyką oraz windykacją. Nominacja to również pokłosie działania stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom, które istnieje jako część grupy AVERTO już pięć lat. Dziękujemy Północnej Izbie Gospodarczej i gratulujemy wspaniałego stażu. 25 lat to czas z którego ta instytucja może być bardzo dumna – mówi Małgorzata Marczulewska, Prezes Grupy AVERTO.

Gala Północnej Izby Gospodarczej podczas której dowiemy się czy AVERTO uzyskało wyróżnienie odbędzie się 20 września w Operze na Zamku w Szczecinie. Relację z wydarzenia przeczytacie na naszym blogu!