Prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska ma swoją niezwykłą pasję – śpiewa. W grudniu ukazała się debiutancka płyta Pani Detektyw – „Pstro”, którą możecie kupić między innymi na Empik.com. Obecnie sprzedano już kilkaset egzemplarzy płyty. Właśnie ukazał się czwarty singiel z płyty. – To jest pierwsza piosenka jaką nagrałam. Ona obudziła we mnie miłość do muzyki – mówi Małgorzata Marczulewska.

Piosenka „Wiwat” to czwarty singiel z płyty „Pstro” po piosenkach: „Lambadziara”, „Oprócz nas” i „IQ 500+”. Co ciekawe, była to pierwsza piosenka, którą napisał dla Małgorzaty Marczulewskiej znany z „The Voice of Poland” Damian Rybicki. Utwór opowiada o tym, że mimo złych głosów warto dążyć do swoich marzeń i celów.

– Z dedykacją dla Ciebie, jeśli choć raz w życiu znalazłeś się na dnie beznadziei, z której wyczołgałeś się w końcu z podniesioną głową. Jeśli miałeś odwagę zawalczyć o siebie wbrew karcącym spojrzeniom „przyjaciół” liczących z całego serca na Twoją porażkę. Jeśli choć raz udowodniłeś wszystkim wokół, że dasz radę wyjść z każdej sytuacji… niech się dowiedzą, że po tym wszystkim się nie zatrzymasz, bo jesteś jak feniks na sterydach! – mówi detektyw Małgorzata Marczulewska.

Tekst i muzyka – Damian Rybicki

Producent – Rapido Studio Maciej Kiersznicki

Asystent producenta – Damian Rybicki

Teledysk – 9LITER FILMY

Posłuchajcie utworu „Wiwat” i zobaczcie teledysk:

https://www.youtube.com/watch?v=DevIwL8eUVA