Grupa AVERTO jest zaangażowanym członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, a prezes Małgorzata Marczulewska zasiada w komisji rewizyjnej Izby oraz aktywnie bierze udział w wydarzeniach organizowanych przez jeden z największych samorządów gospodarczych w Polsce. W miniony wtorek detektyw Marczulewska wspólnie z mecenas Grażyną Wódkiewicz uczestniczyły w wydarzeniu dotyczącym efektywności energetycznej.

Ważne wystąpienia, interesujące dyskusje, networking i świętowanie 25-lecia PKO Leasing oraz 20-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej. Takie były wydarzenie  “Finansowanie przedsięwzięć efektywności energetycznej w Grupie PKO Banku Polskiego” W wydarzeniu uczestniczyła prezes Grupy AVERTO Małgorzata Marczulewska.

– Jestem windykatorem, ale zajmuje się także tematami związanymi z szeroko rozumianą ekonomią i gospodarką. Zaangażowanie w pracę Północnej Izby Gospodarczej pozwala na aktywne uczestniczenie w ciekawych spotkania oraz na rozmowy z ekspertami. Tak było podczas wtorkowego spotkania z przedstawicielami banku PKO BP. Ciekawe prognozy, rzeczowa ocena sytuacji bieżącej, ale także dyskusja o efektywności energetycznej, szansach i ciemniejszych stronach zmian, które niewątpliwie są przed nami. Ciekawe i bardzo pożyteczne spotkanie – mówi Małgorzata Marczulewska, prezes Grupy AVERTO.

Spotkanie zakończył biznesowy networking.