Wyróżnienie dla agencji detektywistycznej działającej w ramach grupy AVERTO „Najlepsi 2020 wśród Detektywów w Warszawie” zostało przyznane na podstawie ilości pozytywnych opinii wystawionych przez użytkowników serwisu oferteo.pl. To cenne wyróżnienie, bo opiera się bezpośrednio na ocenach działania detektywów przez ich klientów. Portal monitoruje także reakcje klientów w mediach społecznościowych. Niecodzienne jest to, że wyróżnienie dla „najlepiej działającej agencji detektywistycznej w Warszawie” dostaje firma, która swoją siedzibę ma w Szczecinie, a praca w stolicy to realizacja konkretnych zleceń.

– Dostaliśmy odznakę numer 1 w Warszawie, bo mamy najwięcej pozytywnych opinii w porównaniu z innymi agencjami detektywistycznymi. Odznakę może dostać tylko na jedno miasto i akurat przypadło na Warszawę, bo tam mamy najwięcej zleceń, choć jesteśmy również bardzo aktywni w Szczecinie w innych miastach w Polsce – mówi Małgorzata Marczulewska, Prezes firmy AVERTO. – Rocznie obsługujemy około 90-100 spraw rocznych w samej Warszawie. Nie mamy tam biura stacjonarnego, więc jesteśmy z klientami w kontakcie telefonicznym oraz podczas bezpośrednich kontaktów z detektywami. Sprawy są różne od: zdrad czy spraw związanych z narkotykami po sprawy związane z wywiadem gospodarczym czy weryfikację adresu przebywania dłużników. Według nowych przepisów jeżeli nakaz zapłaty dłużnikowi nie zostanie doręczony przez pocztę, to zajmuje się tym komornik. Mamy więc moc zleceń z całej Polski by ustalić gdzie przebywa dłużnik – mówi Małgorzata Marczulewska.

Jak mówi Małgorzata Marczulewska najważniejsza zasada dobrej agencji detektywistycznej – liczy się jakość wykonywanych usług, a nie ilość przyjętych zleceń. Firma więc bazuje głownie na poleceniach klientów i marketingu internetowym. – Ta odznaka jest dużym bodźcem żeby rozwijać dalej naszą działalność i na przykład otworzyć biuro stacjonarne w Warszawie – dodaje Małgorzata Marczulewska.