Grupa AVERTO jest znowu najlepszą agencją detektywistyczną i windykacyjną w województwie zachodniopomorskim. To już kolejny raz, kiedy sięgamy po to wyróżnienie.

– To dla nas wyjątkowo cenne wyróżnienie, bo pokazuje, że nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Oferteo analizuje polubienia, pozytywne opinie i polecenia klientów. Rok 2023 i 2024 to czas kontynuacji naszej pracy, jest intensywnie i realizujemy coraz więcej zleceń z zakresu tematów gospodarczych oraz oczywiście obyczajowych – mówi detektyw Małgorzata Marczulewska.

Grupa AVERTO to jedna z największych agencji detektywistycznych w Polsce. Na nasze zlecenie pracuje kilkunastu detektywów z całej Polski. Najwięcej spraw realizujemy w Szczecinie i w Warszawie, ale mamy zlecenia także z innych miast.

– Ponad 60% spraw jakie realizujemy to tematy związane ze zdradami i kwestiami obyczajowymi. Coraz więcej spraw to także szantaże, w tym szantaże erotyczne. Wiele spraw detektywistycznych to ustalanie adresów dłużników, tematy windykacyjne, ustalanie majątku dłużników czy alimenciarzy. Mamy co robić i bardzo cieszę się, że to już ponad dekada naszej działalności, a zaufanie do naszych detektywów i windykatorów jest coraz większe – mówi detektyw Małgorzata Marczulewska.

– Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a wieloletnie doświadczenie i biegłość w nawet najbardziej zawiłych przepisach prawa pozwalają nam na wybranie optymalnej dla danego Klienta strategii działania. Jesteśmy elastyczni i nie stronimy od niekonwencjonalnego podejścia do powierzanych nam problemów – dodaje Pani Detektyw.

Nasza kadra to specjaliści od najtrudniejszych negocjacji i analitycy biznesowi, dostrzegający każdą sprzyjającą Klientowi okoliczność – dzięki nim możemy zaoferować Państwu skuteczne usługi. Cechuje nas wszechstronna znajomość przepisów, które na bieżąco monitorujemy oraz wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem w obszarze finansów oraz obrotu wierzytelnościami. Umożliwia nam to skuteczne oraz szybkie rozwiązywanie nawet najbardziej zawiłych kwestii.