Czy Carol idąc do detektyw Małgorzaty Marczulewskiej na rozmowę spodziewała się, że zmieni ona jej życie? Prawdopodobnie nie, ale dla nas to tylko dowód na to, że dla Grupy AVERTO nie ma rzeczy niemożliwych. NIGDY! Carol uratowała mieszkanie, a reportaż o oszukanej przez babci dziewczynie odnotował najszerszy od lat zasięg spośród reportaży TVP3 Szczecin. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Rekord oglądalności w mediach społecznościowych i olbrzymia fala pomocy. Szczęśliwe zakończenie historii Carol z Koszalina. Po nagłośnieniu sprawy na antenie TVP3 Szczecin udało się zebrać pieniądze dla zadłużonej 19-latki zadłużonej przez babcię hazardzistkę.

Ostatecznie część zadłużenia udało się spłacić. Carol straciła dwa z trzech mieszkań. Została jej kawalerka, w której obecnie mieszka. Lokal był zadłużony. 19-latce groziła eksmisja. Na spłatę długu potrzebne było 50 tysięcy złotych. – Tutaj podziękowania dla TVP, która włączyła się w akcję pomocy Carol. Dzięki nagłośnieniu sprawy udało się dosłownie w kilka dni zebrać dużo większą kwotę – przekazała detektyw Małgorzata Marczulewska.

 

REPORTAŻ:

https://szczecin.tvp.pl/75978618/wielkie-serce-widzow-tvp3-szczecin-carol-z-koszalina-nie-straci-mieszkania