– Nikt nie lubi ludzi niepunktualnych. Uczona byłam zawsze, że najważniejsze i najcenniejsze, co mamy w życiu to czas. Gdy postanowimy go komuś podarować to należy to szanować. Jestem punktualna, nie spóźniam się, a gdy zdarzy się coś ważnego, co mnie zatrzymuje to zawsze daje znać – mówi detektyw Małgorzata Marczulewska.
Małgorzata Marczulewska, detektyw i windykator z Grupy AVERTO jest jednym z ekspertów nowego cyklu portalu wSzczecinie.pl oraz Polskie Fundacji Przedsiębiorczości – „Najważniejsze w biznesie”. Jest to cykl w którym co miesiąc eksperci będą wypowiadać się na tematy związane z gospodarką. Odcinek pierwszy dotyczył punktualności.
– Nikt nie lubi osób spóźniających się. To jest cecha charakteru, która zwykle jest okazywana innym, gdy nie mamy niestety do nich szacunku. Czasem jesteśmy tego bardziej świadomi, a czasem mniej. Szacunek do czasu innych jest dla mnie jednym z elementów od którego uzależniam współpracę i współdziałanie – mówi detektyw Małgorzata Marczulewska.
Czy to możliwe, by detektyw albo windykator był.. spóźnialski?
– Absolutnie niemożliwe. Niech Państwo wyobrażą sobie, że detektyw ma być na obserwacji, bo o 19:00 lokal ma opuścić obiekt obserwacji, a on dociera na miejsce kwadrans później. Zlecenie zawalone – mówi detektyw. – Zarówno w pracy detektywa jak i windykatora punktualność jest postawą. Nie uda się zaistnieć w tym biznesie i spełnić oczekiwań klientów bez punktualności, staranności i utrzymywania dobrych relacji – mówi dalej detektyw.
POLECAMY PROGRAM „NAJWAŻNIEJSZE W BIZNESIE”