… bo dla nas bycie detektywami to także zaangażowanie. Sztuka Damiana Rybickiego to doskonała zabawa dla najmłodszych i okazja do zaprezentowania talentów szczecińskich dzieciaków. Czy mogliśmy odmówić, gdy inspiracją była praca detektywów, a cała sztuka opiera się na śledztwie, czyli tym, co robimy na co dzień? Grupa AVERTO objęła wydarzenie swoim mecenatem.

Szczegóły spektaklu:

MOJ PRZYJACIEL CHARLIE Charlie to przedsiębiorca, brat, ojciec, pracodawca i – przede wszystkim – przyjaciel. Dlaczego więc przenosi się do zaświatów? Czyja to sprawka? Czy detektyw Scarlett zdoła przesłuchać wszystkich podejrzanych, skoro wszyscy z radością tańczą w synchronie, jakby to była wielka przygoda? Ich świat stracił osobę, która była jego niepodważalnym centrum. Gdzie w tym wszystkim podstawowe prawa logiki i….100 tysięcy dolarów amerykańskich!?

Mastermind: Damian Rybicki (scenariusz, reżyseria, nagrania, choreografia, organizacja wydarzenia) Warsztat aktorski, reżyseria: Dorota Świszczewska Choreografia: Matylda Bylicka Scenariusz: Karolina Krywiel