Opublikowane na kanale na YouTube Grupy AVERTO trzy filmy dotyczące detektywistyki i zdrad zdobywają coraz większą rzeszę widzów. Wszystkie trzy zobaczyło już ponad… 25 tysięcy widzów. Liczba ta cały czas rośnie. Również nasze podcasty cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Wnioski są proste – nowe filmy już we wrześniu na naszych kanałach społecznościowych.

 

25 tysięcy widzów naszych filmów na YouTube

To dla nas wielkie zaskoczenie i wielka radość – filmy i podcasty publikowane na koncie Grupy AVERTO cieszą się absolutnie gigantycznym zainteresowaniem.

Filmy „Jak rozpoznać zdradę” i „Dlaczego ludzie zdradzają” obejrzało już prawie 11 tysięcy osób. Film „Gdzie zaczyna się zdrada” prawie 4 tysiące! Łącznie więc mamy ponad 25 tysięcy widzów. Zauważamy także rosnące zainteresowanie podcastami Grupy AVERTO.

– Nowe podcasty jeszcze w sierpniu, a nowe filmy już od września na naszym kanale na YouTube. Nowych filmów tej jesieni będzie pięć i wszystkie dotyczyć będą zdrad i tematów obyczajowych. W podcastach poza sprawami obyczajowymi, standardowo zajmujemy się także sprawami gospodarczymi. Myślimy już o tym, jakie tematy zaproponować widzom. Co nas bardzo cieszy pojawiło się wiele bardzo ciekawych sugestii – mówi Małgorzata Marczulewska.

 

Jakie są sugestie od internautów?

Bardzo dużo internauci piszą do nas o tym, czy zdradę należy wybaczać oraz o tym, jak sprawdzać media społecznościowe naszych partnerów i partnerek. Wiele osób jest zmartwionych np. obecnością męża czy żony na rozmaitych portalach, ale nie zawsze musi się to wiązać od razu ze zdradą.

Inne propozycje tematów dotyczą relacji z byłymi małżonkami, budowania relacji po zdradzie, propozycji otwartych związków w małżeństwie czy seksoholizmu jako usprawiedliwienia zdrady. Tematy poza zdradami, które bardzo interesują naszych widzów to szantaże, w tym szantaże erotyczne, hejt oraz sprawy związane z długami.

 

Dlaczego ludzie zdradzają?

– Najwięcej takich sytuacji ma miejsce właśnie w przypadku małżeństw z dużym stażem, 40+. Niestety zdarzają się także młode małżeństwa czy czasem nawet narzeczeństwa, co jest trudne do zrozumienia. Rutyna bowiem przychodzi z czasem, a w świeżych relacjach problem musi znajdować się gdzieś indziej – mówi nasza ekspertka. – Młode małżeństwa nie powinny się zdradzać. Takie związki nie rokują – dodaje.

https://www.youtube.com/watch?v=k-cOt8ZBGlQ&t=92s

 

Jak rozpoznać zdradę?

– Rozpoznać zdradę nie jest łatwo. Zwykle klienci mówią nam o symptomach, wątpliwościach czy podejrzeniach np. zmiany w wyglądzie, troska o kondycję, kupowanie nowych ciuchów. Najważniejszym symptomem jest… telefon. Nie leży swobodnie na stole, a ciągle jest w dłoniach żony czy męża. Zwykle jest tak, że osoba zdradzająca bardzo pilnuje swojego telefonu i ciągle z niego korzysta – mówi detektyw Małgorzata Marczulewska. – Pozyskanie legalnych dowodów zdrady wymaga obserwacji i udowodnienie zdrady w sposób fizyczny. Korespondencja czy flirt na portalu randkowym nie jest jeszcze dowodem zdrady – wyjaśnia.

https://www.youtube.com/watch?v=IyuoWDOUqmA

 

Gdzie zaczyna się zdrada?

– Zdrada bardzo często zaczyna się od nudy oraz od rutyny. Ten sam scenariusz dnia, brak ekscytacji codziennością, wówczas jedna czy druga strona zaczyna szukać odskoczni – mówi Marczulewska.

– Jeżeli ktoś zaczyna być aktywny na portalach randkowych, będąc jednocześnie w związku to jest to sygnał, że ta osoba mogła już wcześniej zdradzać. Tak nie powinno być. To przykład daleko idącej nielojalności – mówi Prezes Grupy AVERTO. – Zakładanie kont na portalach randkowych prowadzi do zdrady bardzo często, to poszukiwanie okazji. To zwykle kwestia krótkiej chwili – mówi detektyw.

https://www.youtube.com/watch?v=npBrc8-wkIw&t=25s

 

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube!