Małgorzata Marczulewska, prezes Grupy AVERTO, detektyw i windykator w ubiegłym tygodniu wydała swój debiutancki teledysk. Piosenka Lambadziara została już zobaczona przez prawie 1100 osób. – To dla mnie wielki sukces. Jestem dumna, bardzo dziękuje. Nie zależało nam na sławie, popularności, a na tym, by zwrócić uwagę na pewien problem. Śpiew to realizacja mojej pasji – mówi Małgorzata Marczulewska i zapowiada nowe single niebawem.

Hymn dla zdradzanych kobiet. Jeśli mężczyzna nie jest zainteresowany przeproszeniem, naprawieniem relacji, to powinno się mu pozwolić odejść, bo to trochę tak jakby śmieci same się wyniosły.

Lambadziara to rockowy, energetyczny kawałek. Jego autorem (tekstu i muzyki) jest znany z The Voice of Poland Damian Rybicki. Damian jest też asystentem głównego producenta Macieja Kiersznickiego. Piosenka jest efektem obserwacji Małgorzaty „Małgośki” Marczulewskiej z pracy detektywa.

Pierwsza zwrotka to etap początkowy zdrady – etap obwiniania samej siebie.

– Każdego tygodnia widzę w swoim gabinecie zapłakane kobiety, które mówią mi, że mąż odszedł do kochanki bo jest młodsza, ładniejsza, ma większe piersi i jest lepsza od niej. Zawsze mówię im jedno: ona nie jest lepsza, ona jest po prostu inna. Pani mąż chciał po prostu czegoś innego. Stąd też wers rozpoczynający singiel: „Jestem winna, nie tak inna jakbyś chciał” – tłumaczy detektywka.

 

TELEDYSK ZNAJDZIECIE:

https://www.youtube.com/watch?v=69wLj3kseXg