O firmie

Windykacja jest mniej kosztowna

niż jej brak

Co nas wyróżnia?

Firma Averto powstała z potrzeby innego spojrzenia na windykację, a jakość oferowanych przez nas usług wykracza daleko poza obowiązujące na rynku standardy.

Wieloletnie doświadczenia nabyte w toku współpracy z firmami o różnym profilu działalności, borykającymi się z odmiennymi kłopotami w różnych częściach kraju, skłoniły nas do wypracowania nowatorskich metod współpracy opartych na indywidualnym, elastycznym i niekonwencjonalnym podejściu do każdej zlecanej nam sprawy.

Nasz zespół tworzą doświadczeni negocjatorzy i wnikliwi analitycy biznesowi wyspecjalizowani w tropieniu zawiłości prawa handlowego. Obok biegłej znajomości obowiązujących przepisów cechuje nas obszerna wiedza merytoryczna w zakresie usług finansowych i obrotu wierzytelnościami poparta solidną praktyką.

Ambicja, determinacja, zdolność analitycznego myślenia i nastawienie na poszukiwanie optymalnych rozwiązań sprawiają, że Averto odnosi sukcesy w sprawach, które innym wydają się bez wyjścia.

Nasze wartości

SKUTECZNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Cechuje nas wrodzona wnikliwość, która pozwala na dogłębną analizę problemów i znajdowanie w oparciu o najdrobniejsze szczegóły odpowiednich rozwiązań. Stanowczość i determinacja w dążeniu do celu pozwalają przewidywać pozytywne rozwiązanie ogromnej większości powierzonych nam spraw. Motywacją pracowników Averto jest bowiem fakt, że nasze wynagrodzenie zależy wyłącznie od efektów naszej pracy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna i często wymaga od nas szczególnego zachowania i postępowania. Bezpośrednie zaangażowanie pozwala nam dokonywać właściwej oceny konkretnych przypadków i dostosowywać do nich najskuteczniejsze metody działania. Jednocześnie dostosowujemy się również do oczekiwań klienta, podejmując się na jego życzenie miękkiej bądź twardej windykacji.

PRIORYTETOWOŚĆ

Wyznajemy zasadę mówiącą, że czas to pieniądz, a naszym celem jest dbanie o Państwa pieniądze. Dlatego każda powierzona nam sprawa ma dla nas charakter priorytetowy i podejmujemy działania w celu jej zakończenia od chwili, w której do nas trafiła. Pragniemy w ten sposób zagwarantować możliwie krótkie terminy realizacji zleceń przy jednoczesnym zredukowaniu wszelkich formalności do minimum.

PARTNERSTWO

Wierzymy, że obustronne zaufanie i pełny przepływ informacji niezbędnych do prowadzenia działań stanowią gwarancję powodzenia. Ze swojej strony zapewniamy zatem poufność powierzanych nam danych, rzetelność podczas ich analizy, uczciwość i lojalność wobec zleceniodawcy, oczekując jednocześnie uznania naszych kompetencji i pełnej współpracy w celu doprowadzenia sprawy do szczęśliwego finału.

ETYKA I POSZANOWANIE PRAWA

Averto działa w ogólnym poszanowaniu etyki i zawsze zgodnie z literą prawa. Prowadząc czynności windykacyjne w imieniu naszych klientów, dbamy ponadto o zachowanie pozytywnego wizerunku ich firmy – dobrych relacji i dalszej współpracy z kontrahentami w takim stopniu, w jakim życzy sobie tego zleceniodawca.